in house

fashion for wall

Vinylpex

Vinylpex

Marka Vinylplex to polska rodzina firma założona w 1983 roku, w której projektowane i produkowane są materiały i tapety winylowe.

Vinylpex w swojej ofercie posiada tapety obiektowe i strukturalne, które nie tylko charakteryzują się wysoką jakością, ale również różnorodnością wykonania. Dzięki licznym wzorom można tworzyć zaskakujące, oryginalne oraz designerskie projekty. Wszystkie okleiny ścienne są odporne na alkohol, promieniowanie światła oraz odznaczają się wysoką odpornością ogniową.

W ofercie znajdą się tapety, które wyglądają jak tkaniny, przez co nadają wnętrzu szyku, elegancji oraz niepowtarzalnego charakteru. Takie rozwiązania tworzą ciekawe pomysły na aranżację. Za każdym razem tapety producenta wnoszą do wnętrz powiew świeżości, a czasami nawet diametralnie zmienią jego wygląd.

Okleiny ścienne sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych – salon, sypialnia, kuchnia, jadalnia, łazienka, hol, gabinet, przedpokój, jak również w miejscach użyteczności publicznej – hotele, restauracje, biura, pracownie, kawiarnie.

Nikt nie przechodzi obojętny koło tapet tego producenta.

vinylpex tapety

Galeria

KONTAKT

in house

Tel. 728 910 077

kontakt@inhouseplock.pl