in house

fashion for wall

Dekorami

Dekorami

Dekorami to producent pięknych i luksusowych murali.

Designerskie tapety drukowane są na wymiar i powstają z miłości do rzeczy pięknych. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz potrzeby aranżacyjne każdego wnętrza. Wzory tapet Dekorami zostały zainspirowane otaczającym nas światem.

Tapety Dekorami gościły na okładkach magazynów wnętrzarskich oraz wielokrotnie były wyróżniane i nagradzane w licznych konkursach i festiwalach. Producent może pochwalić się zwycięstwem w kategorii: PODŁOGI I ŚCIANY w konkursie Dobry Design 2022 podczas 4 Design Days w Katowicach.

Plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival –  Must have 2021 przyniósł dla Dekorami wyróżnienie za kolekcję ekologicznych tapet Biolen Terra drukowanych na podkładzie z organicznego lnu. Produkt zyskał ogromne uznanie całej Rady Ekspertów.

Firma Dekorami współpracuję z artystami, wizjonerami, rysownikami i malarzami. Zasługującym tu na uwagę jest Jarek Kubicki — designer, fotograf, dyrektor artystyczny, absolwent ASP w Gdańsku.  

Kubicki jest laureatem wielu prestiżowych nagród w dziedzinach designu i reklamy. Charakteryzuje go bogactwo faktur, kształtów i odcieni. Wszystkie te elementy tkwią w jego malarstwie, rysunku, fotografii, a także w video art.

W postaci tapety dostępne jest jego artystyczne dzieło zatytułowane 60631 The Face. Autor inspiruje się człowiekiem, a w szczególności kobiecą tajemniczością. Jarek Kubacki uwielbia szperać w zakamarkach ludzkiego umysłu o czym można przekonać się osobiście.

Sprawdź wszystkie wzory tapet , a z pewnością odnajdziesz ten, który najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni. Spraw aby Twoje miejsce stało się osobistą oazą spokoju i wyszukanego stylu z marką Dekorami.

Tapety Dekorami

produkty

KONTAKT

in house


NIP 7742863390

Tel. 728 910 077

 Tel. 502 876 947

kontakt@inhouseplock.pl