in house

Tapety Premium

Usługi

usługi

Nieustannie poszerzamy wiedzę, aby świadczyć najwyższą jakość usług. Podążamy za nowościami dlatego cały czas rozszerzamy ofertę o nowe usługi i produkty. Oferujemy naszym klientom dekoracyjne wykończenia wnętrz oraz sprzedaż i montaż tapet. W ofercie posiadamy wyłącznie znanych i cenionych producentów.

Nie zaleca się montażu tapet przez osoby nie zajmujące się profesjonalnie ich instalacją. Tapety niektórych producentów przeznaczone są do montażu metodą „na podwójne cięcie” i powinien je instalować wykwalifikowany montażysta. Gwarancja na produkt udzielana jest włącznie w przypadku profesjonalnego montażu.

Zamawiając u nas tapety wraz z montażem,  odpowiadamy za całość projektu i udzielamy pełnej gwarancji.

Naszym klientom oferujemy:

 • Sprzedaż Tapet Premium
 • Profesjonalny montaż wszelkiego rodzaju tapet: rolkowych, obiektowych, fototapet, murali. Tapety są nasza pasją. Przywiązujemy uwagę o dopracowanie najmniejszych szczegółów, indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji. Podejmujemy się trudnych zleceń. Kładziemy tapety w strefach mokrych  –  DigiWet, na sufitach, skosach ścian poddaszy, meblach, drzwiach ukrytych, kolumnach i klatkach schodowych.  Najczęściej tapetujemy produktami takich marek jak:
 1. One Wall Design 
 2. Muance
 3. Vinylpex
 4. WallCraft
 5. Malumi
 6. Dekorami
 7. WallArt
 8. WonderWall
 9. Photowall

Istnieje również możliwość zamówienia nadruku dowolnego zdjęcia lub grafiki jako fototapety. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Dodatkowe usługi uzupełniające główny pion działalności :

Gładzie gipsowe w celu jak najlepszego przygotowania powierzchni pod tapetowanie

Pomożemy zmienić Twoje wnętrze!

KONTAKT

in house


NIP 7742863390

Tel. 728 910 077

 Tel. 502 876 947

m bank 54 1140 2004 0000 3902 5157 3397

kontakt@inhouseplock.pl